Klub os. Kopernika

Co robić nad morzem, kiedy nie można iść na plażę?

  1. Skimondo – całoroczny stok w Gańsku

Brzydkie lato nasuwa myśli o tęsknocie za prawdziwą zimą? A może wykorzystać ten czas i nauczyć się jeździć na nartach. Jednak wizja spędzenia wielu godzin na śniegu, które mogą skończyć się nogą w gipsie odsuwa tę myśl na boczny tor? Wybierz się do Skimondo, to ciekawe miejsce, które warto odwiedzić. Całoroczne tory są niesamowitą frajdą dla całej rodziny.

  1. Morze klocków – wystawa w Muzeum Kocham Bałtyk (Swarzewo k. Władysławowa)

Wystawę otwiera ludzik Lego, 5. metrowy marynarz, który macha do odwiedzających. Już wiecie, czego się spodziewać? Budowle z klocków robią wrażenie. Nigdy nie pomyślelibyście, że ze zwykłych, kolorowych klocków można stworzyć nadmorski kurort z molo. Spróbujcie!

  1. Park Wieloryba w Rewalu

To miejsce, w którym możecie poznać Bałtyk. Obiekt podzielony jest na cztery sekcje tematyczne, gdzie dowiesz się wszystkiego na temat ryb i rekinów. Na środku parku znajduje się ogromny wieloryb, który jest jedną z głównych atrakcji.

  1. Jump City w Gdyni

Ogromny park z trampolinami, w którym wyskaczecie się całą rodziną. Do wyboru małe, średnie i duże trampoliny, na których możecie wskoczyć w amortyzujące upadki gąbki. To dobre miejsce na pozbycie się energii 😉

5. Park Dinozaurów w Łebie

Park, w którym poczujecie się jak jaskiniowcy. Na jego terenie znajdują się groty i chata, które obrazują życie neandertalczyków. Oprócz tego możecie odwiedzić kino 5d, dwa parki zabaw, czy małe ZOO. Pomiędzy atrakcjami można poruszać się samochodem Freda Flinstona