Zarchiwizowane

2022-01-17 do 18 okresowa kontrola stanu technicznego instalacji gazowych oraz wentylacji Moniuszki, Stare Sady, Wyszyńskiego

KOMUNIKAT

Wieluńska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wieluniu informuje, że zgodnie z obowiązkiem wynikającym z art. 62 Ustawy Prawo budowlane Zakład Usługowy KOM-GAZ Andrzej Konieczny z siedzibą w Wieluniu będzie na zlecenie Wspólnot Mieszkaniowych przeprowadzać okresową kontrolę stanu technicznego instalacji gazowych oraz wentylacji w budynkach Wspólnot Mieszkaniowych zarządzanych przez Spółdzielnię. Spółdzielnia informuje, że kontrole będą przeprowadzone we wszystkich lokalach mieszkalnych w następujących terminach i budynkach:

17.01.2022r / poniedziałek /   – ul. Moniuszki bloki nr 3 i 3A                                        

18.01.2022r / wtorek /             – os. Stare Sady blok nr 38

                                                       – os. Wyszyńskiego bloki nr 14B i 21B

Kontrola jest obowiązkowa a użytkownicy lokali nie ponoszą żadnych kosztów z tym związanych.  Prosimy o udostępnienie lokali oraz zapewnienie swobodnego dostępu do pomieszczeń w których znajdują się urządzenia gazowe oraz kratki wentylacyjne. Kontrola będzie się odbywać w reżimie sanitarnym a kontrolerzy będą przestrzegać obostrzeń sanitarnych związanych z pandemią COVID 19. 

                                                 

 Wieluń dn. 13.01.2022r                                                         Zarząd Spółdzielni